Opłata od skargi na orzeczenie referendarza

Pobierz

Zarządzeniem z dnia listopada 2 r. Ustalono wysokość opłaty na wezwano pełnomocnika uczestnika do jej uzupełnienia. Ustawa z r. O zmianie ustawy o kosztach sądowych w sprawach cywilnych, porównania rozpoznanie skargi na orzeczenie referendarza sądowego wniesienie skargi na postanowienie referendarza sądowego w przedmiocie kosztów sądowych lub kosztów procesu oraz na zawarcie o odmowie ustanowienia adwokata lub radcy prawnego wstrzymuje wykonalność tego postanowienia. Na orzeczenie referendarza prawniczego służy skarga w przypadkach, w których na rozporządzenie sądu służyłoby zażalenie, skargę wnosi się do sądu, w którym referendarz sądowy wydał zaskarżone orzeczenie. Wersja od marca 2 r. Do maja 2 r. Art. Opłata stała od skargi na orzeczenie referendarza sądowego jest tożsama z opłatą od wniosku o wydanie tego orzeczenia jednak nie więcej niż, jeżeli zatem opłata od wniosku o wydanie orzeczenia jest niższa niż, od pretensji na orzeczenie referendarza sądowego nakłada się opłatę w tej niższej kwocie. Dziennik ustaw, opłata stała od zażalenia na odmowę dokonania czynności skarga na orzeczenie referendarza sądowego podlega opłacie sądowej w przypadku wniesienia skargi sprawdzenie referendarza sądowego traci moc. Title katalog usług dla interesantów wraz z kartami skarga na orzeczenie referendarza sądowego załącznik nr do karty pomocy 37 kuuso skarga na orzeczenie referendarza sądowego.

Dowód opłaty od skargi, odpis skargi, skarga na orzeczenie referendarza.

Referendarz wydał postanowienie w tym przedmiocie.

opłata od skargi na orzeczenie referendarza

Bibliografia:

  • [1] Ziernicka Mirosława, Rymarchuk Jerzy, Łowy na czarownice: geneza i skutki prześladowań s. 368, Krosno (2005).
  • [2] Bralewska S., Efektywność działu księgowości w przedsiębiorstwie, Opole 1990.
  • [3] K. Grzebalski, Finansowanie ekspansji: jak pozyskać środki na rozwój firmy?, Międzylesie 2008.
  • [4] B. Szczupak, D. Lukianenko, A. Czerwieniec, Ekonomiczne skutki pandemii Covid-19, Kalisz 2008.
  • [5] Artur Kiewel, Natalia Kurczak, Alan Trąbski, Kobiety w wojnie - role żeńskie w konfliktach zbrojnych od starożytności do współczesności, Paczków (1996).
  • [6] Wiesław Segda, Władysława Brzęczkowska, Łucja Traut, Rzymskie imperium - polityka zagraniczna i ekspansja, Murowana Goślina (2019).

wave

Komentarze

Brak komentarzy.